Goliath ve Get Shorty dizileri 3. sezon onaylarını aldı

Goliath ve Get Shorty dizileri 3. sezon onaylarını aldı
Online yayın platformlarından Amazon'un yayınladığı Goliath'a ve Amerika'nın kablolu kanallarından Epix'te ekrana gelen Geth Shorty dizilerine üçüncü sezon onayı geldi.

Başrolünde Billy Bob Thornton'un olduğu Goliath, sekiz bölümlük ikinci sezonunun bütün bölümleriyle 15 Haziran'da ekrana gelmişti. Thornton'a Altın Küre kazandıran dizinin kadrosunda William Hurt, Olivia Thirlby, Maria Bello, Molly Parker ve Sarah Wynter gibi isimler de bulunuyor.

Senaryosu David E Kelley ve Jonathan Shapiro tarafından yazılan Goliath, kurucularından birisi olduğu hukuk firmasından kovulan bir adamın üstlendiği yeni dava yüzünden eski firmasıyla karşı karşıya gelmesiyle başlıyor. Üçüncü sezonda diziye Dennis Quaid, Amy Brenneman, Beau Bridges, Griffin Dunne, Sherilyn Fenn ve Shamier Anderson da katıldılar.

Elmore Leonard'ın romanına dayanan Get Shorty ise hikayesi daha önce John Travolta'nın başrolünde yer aldığı 1995 yapımı aynı isimli filmden esinlenme. 2017'debaşlayan dizinin başrolündeki Chris O’Dowd, kendine Hollywood'ta senarist olarak yeni bir kariyer çizmek isteyen ve bunun için bir yapımcıya senaryosunu veren Nevada'lı suikastçıyı canlandırıyor.

Get Shorty'nin ikinci sezonu 7 Ekim 2018'de tamamlandı ve 10 bölüm sürdü.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER