Dizi uyarlaması hazırlanan Four Weddings and a Funeral'ın kadrosu genişliyor

Dizi uyarlaması hazırlanan Four Weddings and a Funeral'ın kadrosu genişliyor
1994 yılında vizyona gelen Four Weddings and a Funeral (Dört Nikah Bir Cenaze) filminin dizi uyarlamasının kadrosu genişliyor. Başrolünde Game of Thrones ile tanınan Nathalie Emmanuel'in yer aldığı yeni diziye Tom Mison (Sleepy Hollow), Tommy Dewey (Casual) ve Ashley Madekwe (Revenge) de dahil oldu.

Kadrodaki isimler arasında Brandon Mychal Smith, Zoe Boyle, Jennie Jacques, Harish Patel ve Guz Khan de yer alıyor. Ayrıca 1994 yapımı filmin başrolünü üstlenen Andie MacDowell farklı bir karakteri canlandırarak konuk olacak. Yeni dizinin limitli dizi olarak ekrana gelmesi ve onay aldığı takdirde her sezon farklı bir hikayenin anlatılması bekleniyor. Gelecek sene içinde başlayacak Four Weddings and a Funeral'ı online yayın platformu Hulu yayınlayacak. Diziyi Mindy Kaling ve Matt Warburton hazırlıyor. Yapımcılığını ise MGM Television ve Universal Television şirketleri üstlendi.

Dört Nikah Bir Cenaze filminde kızlarla sadece gönül eğlendirip ciddi bir ilişkiye girmekten kaçınan Charles bir arkadaşının düğününde hayatının kadınıyla karşılaşıyor. Ancak Carrie’den hoşlansa da düğünde ona açılamaz. Charles ve Carrie sonrasında bir cenazede ve üç nikahta daha karşılaşırlar. Dizi uyarlamasının hikayesi dört arkadaş etrafında şekillenecek: Maya (Emmanuel), Craig (Smith), Ainsley (Rittenhouse) ve Duffy (Reynolds)

Kadroya yeni katılan Mison, Quentin; Madekwe Julia, Dewey ise Ted isminde bir karakterle diziye konuk olacak. Tom Mison yakında HBO için uyarlanan Watchmen dizisinde, Madekwe ise Netflix için uyarlaması yapılan The Umbrella Academy dizileriyle de ekranda olacaklar. Dewey ise bir süre önce dört sezondur Casual'a dördüncü sezonla birlikte veda etti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER