Loudermilk dizisi üçüncü sezon onayını aldı

Loudermilk dizisi üçüncü sezon onayını aldı
Telekominikasyon şirketi AT&T'ye bağlı olarak yayın hayatını devam ettiren; You Me Her ve Mr. Mercedes gibi çeşitli diziler de yayınlayan Audience Network, ikinci sezonuyla ekrana gelen Loudermilk'e üçüncü sezon onayı verdi. Sezonun çekimleri baharda başlayacak ve yıl sonunda ekrana gelecek.

Sezonları 10 bölüm süren Loudermilk'i Salak ve Avanak filmlerinin yaratıcısı Peter Farrelly ile Bobby Mort'un hazırladı, yönetmenliğini de Peter Farrelly üstlendi. Konusu ise Sam Loudermilk isimli iyileşen bir alkolik üzerine kurulu. Madde bağımlılığı konusunda danışmanlık yapmaya başlayan adamın bunu becerdiğiyse pek söylenemez. Çünkü hem bu kişilere kötü davranıyor hem de çevresindeki insanları tavırlarıyla kızdırıyor. İçki konusunda ise kendini tutmayı beceren birisi ancak hayatın tamamıyla karışık olduğu zaman temiz kalmanın daha kolay olduğunu fark ediyor.

Dizinin başrolünde Ron Livingston yer alırken Will Sasso, Laura Mennell, Anja Savcic, Toby Levins ve Timothy Webber gibi isimler de kadroda yer alıyorlar.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER