Anne, Şili'nin en çok izlenen 3. Türk dizisi oldu

Anne, Şili'nin en çok izlenen 3. Türk dizisi oldu
Beş ay kadar önce Şili'nin Mega kanalında başlayan Anne dizisi son bölümüyle 6 Aralık'ta ekrana geldi ve yayın hayatını tamamladı. Oldukça beğenilen ve çok iyi reytingler alan dizi pek çok Türk dizisinin yayınladığı ülkede en çok izlenen 3. dizi olmayı başardı.

Yayın hayatı boyunca 22.4 reyting ortalamasını tutturan drama dizisi sadece Binbir Gece (28.1) ve Fatmagül'ün Suçu Ne?'nin (27.5) arkasında kaldı. Anne, aynı zamanda 2018'de Şili'de yayınlanan diziler arasında en çok izlenen ikinci dizi oldu. Birinci dizi ise yine Mega'nın yayınladığı orijinal yapım Forgive Us Our Sins (27.0).

Kantar Ibope Media'nın verilerine göre Anne'nin final bölümü 29.5 reyting ortalaması tutturdu. Aynı saat diliminde Chilivision 13.3, Canal 13 6.8 ve TVN 3.2 reyting ortalaması tutturdu. Anne, #CengizBajoSospecha etiketiyle sosyal medyanın en çok konuşulan dizilerinden birisi de oldu.

Yapımcılığını Med Yapım ve MF Yapım'ın ortak üstlendiği dizi 2016-2017 sezonunda yayınlanmış ve 33 bölüm sürmüştü. Başrollerini Cansu Dere, Vahide Perçin ve Beren Gökyıldız'ın paylaştığı Anne, Japonya'daki "Mother" dizisinin Türkiye uyarlaması. Dizinin uluslararası dağıtımını Global Agency üstleniyor.

Mega kanalı 10 Aralık'tan itibaren Anne'nin yayın saatinde Hidden Truths dizisinin tekrarını yayınlayacak. Onun yerine yakında yine Beren Gökyıldız'ın başrolünde yer aldığı bir diğer Türk dizisi Kızım gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER