Pantene Altın Kelebek Ödülleri, Kanal D ve teve2’de ekrana gelecek!

Pantene Altın Kelebek Ödülleri, Kanal D ve teve2’de ekrana gelecek!
“45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri”, 09 Aralık Pazar akşamı Kanal D ve teve2’den canlı yayınla ekrana gelecek. Sunuculuğunu Cem Davran ve Çağla Şıkel’in üstlendiği törende, yılın yıldızları belirlenecek.
 
Kırmızı Halı Yayını saat 19:00’da teve2’de
 
‘Pantene Altın Kelebek Ödülleri’ yayını saat 19.00’dan itibaren kırmızı halı yayını ile teve2 ekranında başlayacak.
 
Birbirinden ünlü ve sevilen isimlerin yürüyeceği Pantene Altın Kelebek Kırmızı Halı yayınında; Cengiz Semercioğlu, Onur Baştürk, Moda Konseyi’nin sevilen isimleri Aslı Barış, Başak Dizer ve Ceylan Atınç hem kırmızı halı sunuculuğunu üstlenecek, hem de yorumlarını izleyicilerle paylaşacak.
 
Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni 19.45’de Kanal D ve teve 2 ortak yayınında!
 
Kanal D ve teve 2 ortak yayınıyla ekrana gelecek Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni, geçen yıl olduğu gibi yine etkileyici bir video mapping şovuyla başlayacak. “Türkiye’nin ödülü” vurgusunun yapılacağı şovda, Çağla Şıkel ayrıca baş dansçı olarak görev alacak. Şovun ardından başlayacak ödül töreni boyunca, müzik dünyasının yıldızları özel performanslarıyla geceye renk katacak.
 
Ödül alan isimlerin yanı sıra; Aleyna Tilki, Edis, Eypio, Sibel Can ve MFÖ’nün performans sergileyeceği canlı yayın 20.45 itibariyle teve 2 ekranından devam edecek.



BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER