Hazen Audel ile Kabile Yaşamı National Geographic’te ekrana gelecek!

Hazen Audel ile Kabile Yaşamı National Geographic’te ekrana gelecek!
Dünyanın en zorlu koşullarında yaşamlarını sürdüren kabilelerin birbirinden etkileyici hayatta kalma öykülerini konu alan “Hazen Audel ile Kabile Yaşamı”, 10 Aralık Pazartesi saat 21.00’de National Geographic’te.

Vahşi yaşam rehberi ve hayatta kalma konusunda eğitmen olan Hazen Audel; dünyanın en uç noktalarına, kabile topluluklarının bulunduğu topraklara seyahat ediyor ve gezegenin en zorlu koşulları altında binlerce yıldır nasıl hayatta kaldıklarını anlamaya çalışıyor. Daha önce de kabilelerle birlikte zaman geçiren Audel, benzersiz bilgi birikimiyle National Geographic’te izleyicilere Guyana Ormanları, Kuzey Kenya, Vanuatu Adası gibi farklı bölgelerde yaşayan kabilelerin yaşamlarına tanık olma fırsatı sunuyor.

“Hazen Audel ile Kabile Yaşamı” 10 Aralık Pazartesi saat 21.00’de National Geographic ekranlarına geliyor.

Ödüllü yönetmenlerden nefes kesen belgeselleri, dünyaca ünlü oyuncuların rol aldığı kaliteli yapımları ve ses getiren lokal prodüksiyonları Türk izleyicisi ile buluşturan National Geographic kanalını Digiturk, D-Smart, KabloTV ve Tivibu platformlarından izleyebilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER