Pişir, Ye, Yak, 24Kitchen’da ekrana gelecek!

Pişir, Ye, Yak, 24Kitchen’da ekrana gelecek!
İzleyicilerinin sağlıklı bir yaşam sürmelerine destek olan lezzetli tarifler sunan Donal Skehan’ın yeni programı “Pişir, Ye, Yak”, 7 Aralık Cuma günü saat 11.00’de 24Kitchen’da.

İrlandalı yemek yazarı ve fotoğrafçı Donal Skehan, yepyeni programı “Pişir, Ye, Yak” ile 24Kitchen ekranlarına geliyor. Tam bir macera sporları tutkunu olan Donal, izleyicilere daha aktif bir yaşam sürmeleri için ilham verirken bir yandan da sağlıklı ama fazlasıyla lezzetli tarifler hazırlıyor. Her bölümde kanoya binmekten kaya tırmanışına kadar farklı aktivitelere yer veren Donal, her birinin enerji ihtiyacını karşılayacak en iyi yiyecekleri bir araya getirirken Spor ve Egzersiz Bilimleri konusunda uzman Dr. Brendan Egan’dan da görüşlerini alıyor.

Basit, lezzetli ve sağlıklı tarifleriyle Donal Skehan yeni programı “Pişir, Ye, Yak” ile 7 Aralık Cuma günü saat 11.00’de 24Kitchen ekranlarında.

Dünyaca ünlü şefleri ve kaliteli içerikleriyle bir yemek kanalından çok daha fazlası olan 24Kitchen D-Smart, KabloTV, Tivibu ve TV+ platformlarından izlenebiliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER