Dogs of Berlin ve Pine Gap 7 Aralık'ta Netflix'te başlıyor

Dogs of Berlin ve Pine Gap 7 Aralık'ta Netflix'te başlıyor
Netflix Türkiye hafta boyunca pek çok orijinal yapımı ve lisanslı içeriği izleyiciyle buluşturmaya devam edecek.

Dogs of Berlin (12/7/2018)
Ünlü bir futbolcunun öldürülmesinin ardından, birbirinden çok farklı iki polis Berlin'in yeraltı dünyasıyla mücadele etmek ve kendi suçlarıyla yüzleşmek zorunda kalır.


Pine Gap (12/7/2018)
Ücra Alice Springs"deki bir istihbarat merkezinin Avustralyalı ve Amerikalı çalışanları, iş stresini ve kişisel ilişkilerini idare etmek için uğraşırlar.


Nailed It! Holiday! (12/7/2018)
Noel temalı Nailed It! bölümleri mi? Bundan daha iyi bir hediye olamaz. Eğlenceli yemek pişirme hezimetleri ve müthiş beceriksizlikler sezonu açıldı.


The Ranch: 6.Kısım (12/7/2018)
Abby ile birlikte ebeveynliğe hazırlanan Colt, bir çiftliği yönetmenin zorluklarıyla yüzleşir. Aralarına katılan ikinci kişi Bennettlerin diken üstünde olmasına yol açar.


The Hook Up Plan (12/7/2018)
Parisli Elsa’nın eski sevgilisi ona asıldığında, en iyi arkadaşları ona yardım etmek için gizli bir erkek eskort tutuyorlar. Ama planları biraz fazla iyi çalışıyor.


El recluso (12/7/2018)
Eski bir denizci, Amerikalı bir yargıcın genç kızını kaçırmaktan şüphelenilen bir çetenin içine sızmak için Meksika’da bulunan bir hapishaneye bir mahkum olarak girer.


Mogli: Orman Çocuğu (12/7/2018)
Ormanın derinliklerinde hayvanların büyüttüğü yetim bir çocuk, tehlikeli bir düşmanla ve kendi insan kökleriyle yüzleşerek bir kahramana dönüşür.


ReMastered: Who killed Jam Master Jay? (12/7/2018)
80'lerde çığır açan rapçi Run-D.M.C. hip hop müziğini ana akımlardan biri haline getirmişti. Ancak grubun DJ'i Jam Master Jay'in öldürülmesi hala gizemini koruyor.


The American Meme (12/7/2018)
Sosyal medyada kalıpları yıkan Paris Hilton, Josh Ostrovsky, Britanny Furlan ve Kirill Bichutsky'yi internet imparatorluklarını kurmaya çabalarken takip edin.

Kendini Özgür Bırak: On İki Noel Hediyesi (12/7/2018)
Bright Fields Ökseotu Balosu için hazırlanırken, Zoe'nin kırdığı ağaç süsü, bir aile sırrını ortaya çıkarır. Bu sırada Gaby, yeni patron Mia'nın insafına kalmıştır.

Süper Öcüler ve Dilek Yıldızı (12/7/2018)
En sevdiği kuzeni sürpriz yapıp ziyarete gelen Lobo'nun ve aynı anda her yerde olmayı dileyen Glorb'un dilekleri gerçek olur!

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER