Yeni Star Wars dizisi The Mandalorian'ın kadrosuna Nick Nolte de katıldı

Yeni Star Wars dizisi The Mandalorian'ın kadrosuna Nick Nolte de katıldı
Star Wars evrenine katılacak yeni dizi The Mandalorian'ın kadrosuna Nick Nolte de dahil oldu. 

Sezonunun 10 bölüm sürmesi beklenen dizinin hikayesi İmparatorluk'un yıkılmasından sonra ve İlk Düzen‘in ortaya çıkmasından önceki zaman diliminde geçecek. Galaksinin Yeni Cumhuriyet‘in otoritesinin uzak bir köşesindeki yalnız bir silahşörün yaşadığı sıkıntılar anlatılacak. Dizi, Disney'in yeni kurduğu online yayın platformu Disney+'ta yayınlanacak ve senaryosu Jon Favreau tarafından yazıldı. 

Yeni dizinin kadrosunda Nolte haricinde Game of Thrones ve Narcos dizileriyle bilinen Pedro Pascal ile eski MMA dövüşçüsü Gina Carano da bulunuyor. Şu an için oyuncuların canlandıracağı karakterlerin detayları bilinmiyor. Dizideki bölümlerin yönetmenliğini Dave Filoni, Rick Famuyiwa, Deborah Chow, Bryce Dallas Howard, Dave Filoni, Rick Famuyiwa, Deborah Chow ve Taika Waititi üstlendi.

Warrior, The Prince of Tides, 48 Hours ve& Cape Fear gibi filmlerle bilinen Nolte, şimdiye kadar üç kez Oscar'a aday oldu. Oyuncunun kariyerinde Gracepoint, Luck ve Graves gibi dizi projeleri de bulunuyor.

Disney, Diego Luna'nın başrolde yer alacağı ve Cassian Andor'u yeniden canlandıracağı bir başka Star Wars dizisi de hazırlıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER