Nina Dobrev'in yeni dizisi Fam 10 Ocak'ta başlıyor

Nina Dobrev'in yeni dizisi Fam 10 Ocak'ta başlıyor
The Vampire Diaries dizisiyle tanınan ve diziye veda ettiğinden beri sinemaya yönelen Nina Dobrev'in yeni dizisi Fam'in yayın tarihi belli oldu. Komedi türündeki proje CBS kanalında 10 Ocak'ta başlayacak.

Clem (Dobrev) eğlenceli, zeki ve açık sözlü bir kadındır. Yıllarca 'kendisinin en iyi versiyonunu' yaratmak için çok uğraşmıştır ve nişanlısı Jay ile mutlu bir ilişkisi vardır. Jay'in teklif ettiği dönemde karşısına genç kız kardeşi Shannon (Odessa Adlon) çıkıyor ve tren enkazı babalarından uzaklaşmak için onunla ve nişanlısıyla yaşamaya geliyor.

Clem, 10 yıldır görüşmediği ve utandığı babasıyla ilgili yalan söylemiştir; yakın çevresindeki herkes babasını ölü bilmektedir. Shannon'ın hayatına yeniden girmesi söylediği yalanın ortaya çıkışına sebep olabilir, dolayısıyla yeni hayatını ve ilişkisini tehdit etmektedir.

Projenin kadrosunda Brian Stokes Mitchell ve Sheryl Lee Ralph da yer alıyor. Kahkaha efektli dizinin senaristliğini Corinne Kingsbury üstleniyor. Fam, 13 bölümlük sezonunu tamamlayan Murphy Brown dizisinin yerine yayına girecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER