Çukur dizisinde beklenen kavuşma sonunda gerçekleşti!

Çukur dizisinde beklenen kavuşma sonunda gerçekleşti!
Ay Yapım imzalı ‘Çukur’un dün akşam ekranlara gelen bölümünde Cumali, babası İdris ile annesi Sultan’la yüzleşti. Büyük saldırı sonrasında tek kelime bile etmeyen Sultan’ın, Cumali’yi görünce “Oğlum!” demesi ve eski haline dönmesi izleyicileri gözyaşlarına boğdu. 
 
Pazartesi akşamları zirveden inmeyen ‘Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde beklenen buluşma yaşandı. Geçtiğimiz bölüm Yamaç, babası ve annesinin karşısına çıkarken Cumali onlarla görüşmek istemedi. Ancak bu özleme daha fazla dayanamayan Cumali, İdris ile Sultan’ın evine gitti. Yıllar sonra karşısında Cumali’yi gören Sultan’ın ağzından çıkan ilk kelime “Oğlum” oldu. Yaşadığı şokla eski haline dönen Sultan ile Cumali’nin sahnesi izleyicileri derinden etkilerken, Cumali’nin babası İdris’le yüzleşmesi de bölümün en çok konuşulan anlarından oldu. 
 
Cumali’nin, annesi Sultan’ın karşısına çıktığı an: 


  
VARTOLU’NUN KISA SÜREN SEVİNCİ! 
 
Herkesten habersiz Karakuzular için çalışan Vartolu, sonunda hedefine ulaştı ve Saadet ile yeni doğan oğluna kavuştu. Sevdiği kadın ile oğlunu bir anda karşısında bulan Vartolu ile Saadet’in bir araya gelmesi ekran başındakilere duygusal anlar yaşattı. Ancak aşıkların mutluluğu kısa sürdü ve Çeto ile Mahsun’un adamları Saadet ile oğlunu Vartolu’dan ayırdı. 
 
Vartolu’nun, Saadet ve yeni doğan oğlu ile buluştuğu dakikalar: 


 
Bölümün en çok konuşulan anlarından biri de Meke’nin İdris ve Celasun karşısında; “Ben babamı Çukur’a gömemedim” isyanı oldu. Bununla birlikte “Çukur, eski günlerine dönebilecek mi?” sorusunu sorduran sürpriz bir an yaşandı ve hem Berber Muhittin, Çukur’a gömüldü hem de Yamaç, mahalleye geri döndü. 
 
‘Çukur’un yeni bölümü 3 Aralık Pazartesi saat 20:00’da Show TV’de ekranlara gelecek. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER