Dizi uyarlaması hazırlanan Four Weddings and a Funeral'ın kadrosu belli oldu

Dizi uyarlaması hazırlanan Four Weddings and a Funeral'ın kadrosu belli oldu
1994 yılında vizyona gelen Four Weddings and a Funeral (Dört Nikah Bir Cenaze) filminin dizi uyarlamasının kadrosu açıklandı. Dizinin başrolünde Game of Thrones ile tanınan Nathalie Emmanuel yer alıyor. Emmanuel, Jessica Williams'ın yerine gelerek başrolü üstlendi. 

Kadrodaki isimler arasında 1994 yapımı filmin başrolünü üstlenen Andie MacDowell de yer alıyor. MacDowell farklı bir karakteri canlandırarak konuk olacak. Kadroda Brandon Mychal Smith (You’re the Worst), Zoe Boyle (Frontier), Jennie Jacques (Vikings), Harish Patel (Run Fatboy Run) ve Guz Khan (Finding Fatima) de yer alıyor.

Dört Nikah Bir Cenaze filminde kızlarla sadece gönül eğlendirip ciddi bir ilişkiye girmekten kaçınan Charles bir arkadaşının düğününde hayatının kadınıyla karşılaşıyor. Ancak Carrie’den hoşlansa da düğünde ona açılamaz. Charles ve Carrie sonrasında bir cenazede ve üç nikahta daha karşılaşırlar. Dizi uyarlamasının hikayesi dört arkadaş etrafında şekillenecek: Maya (Emmanuel), Craig (Smith), Ainsley (Rittenhouse) ve Duffy (Reynolds)

Yeni dizinin limitli dizi olarak ekrana gelmesi ve onay aldığı takdirde her sezon farklı bir hikayenin anlatılması bekleniyor. Gelecek sene içinde başlayacak Four Weddings and a Funeral'ı online yayın platformu Hulu yayınlayacak. Diziyi Mindy Kaling ve Matt Warburton hazırlıyor. Yapımcılığını ise MGM Television ve Universal Television şirketleri üstlendi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER