Her Şey Seninle Güzel filminin oyuncuları, Deniz Ali Tatar’la 6. Seans’a konuk oldu!

Her Şey Seninle Güzel filminin oyuncuları, Deniz Ali Tatar’la 6. Seans’a konuk oldu!
Sinemaseverlerle YouTube’da buluşan “Deniz Ali Tatar’la 6.Seans”ta, sinemaya dair merak edilenler konuşulmaya devam ediyor! Haberleri çıktığı günden bu yana konusuyla ve yıldız kadrosuyla merakla beklenen “Her Şey Seninle Güzel” filminin oyuncuları, programın yeni bölümlerinin konukları oldu!

En yakın arkadaşı ve aynı zamanda hayatının aşkı Emre’yi kaybetmek istemeyen, genç ve işinde başarılı kadın olan Deniz’in hikayesini konu eden “Her Şey Seninle Güzel” filminin oyuncuları Burcu Biricik, Mert Fırat, Hazar Ergüçlü ve İlker Aksum, filme dair merak edilenleri Deniz Ali Tatar’a anlattı…

Filmde ‘ikon’ bir moda editörü olan Deniz’i canlandıran Burcu Biricik, sinirleri bozan ama bir yandan çok gerçek ve empati kurulduğundan anlaşılan bir karakter olduğundan söz ediyor. Her projesinde farklı bir karakteri canlandırmaya çalıştığından bahseden Biricik, Cem Karcı gibi kendisini ve canlandırdığı karakterleri iyi tanıyan bir yönetmenle çalışmanın bir avantaj olduğundan söz ediyor. Kadrodaki diğer isimlerle ilk kez bir projede bir araya geldiklerinden söz eden Mert Fırat, güzel bir kombinasyon yapıldığını ve projenin kendisine heyecan verdiğinden söz ediyor. Filmim İzmir’de çekilmesinin çok iyi olduğundan bahseden Fırat, filmin ruhuyla şehrin uyumlu olduğundan bahsetti.

Sinema projelerini özenerek seçtiğini söyleyen Hazar Ergüçlü, filmin hikâyemsinim ve kadrosunun çok heyecanlandırdığından bahsetti. Melissa karakterini iyilikler içinde ve cıvıl cıvıl olarak niteleyen Ergüçlü, pembe bir dünyasının olduğunu ve oynamasının keyifli olduğunu söyledi. Filmin ‘tarz’ adamı Bulut’a hayat veren İlker Aksum ise, karakterin farklı bir üslubu olduğunu ve izleyenlerin filmde fark etmesini istediğini söylüyor. Filmde “Haydi Gel Benimle Ol” şarkısını söyleyen Aksum, şarkı söylemeyi çok sevdiğini ve bu şarkıyı da kıvırdığını düşündüğünü sözlerine ekliyor.

Deniz Ali Tatar, 6.Seans programıyla YouTube kanalında daha birçok film, oyuncu ve yönetmenle buluşmaya devam ediyor. Tatar’ın YouTube kanalından daha birçok röportaja ulaşabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER