Uluslararası Emmy Töreni'nin açılış davetini Ay Yapım düzenledi!

Uluslararası Emmy Töreni'nin açılış davetini Ay Yapım düzenledi!
Uluslararası Emmy Ödülleri’nde bu yıl da Star Tv için hazırlanan  Cesur ve Güzel dizisiyle "Telenovela" kategorisinde finale kalan Ay Yapım, geçtiğimiz akşam organizasyonun törenin açılış kokteyline ev sahipliği yaptı. Kapanış Daveti'ni HBO Latino'nun üstlendiği Uluslararası Emmy Ödülleri'nde Ay Yapım'ın üstlendiği açılış daveti New York’un karakteristik mekanlarından olan The Campbell Bar’da gerçekleşti. Kokteyle, Cesur ve Güzel’in başrol oyuncularından olan Tuba Büyüküstün, senarist Ece Yörenç ve yönetmen Ali Bilgin de katıldı. 22 Kasım'da ilk bölümü yayınlanacak olan Çarpışma'nın çekimleri nedeniyle Kıvanç Tatlıtuğ davete katılamadı.
 
Böylece Uluslararası Emmy Ödülleri, 16 Kasım Cuma akşamı New York’ta gerçekleşen bu davetle resmi olarak başlamış oldu.. Geçtiğimiz yıl Kara Sevda dizisiyle En İyi Telenovela ödülünü kucaklayarak bir ilke imza atan Ay Yapım’ın ev sahipliğinde gerçekleşen davette, Cesur ve Güzel ekibinin yanı sıra, Uluslararası Emmy Ödülleri finalistleri ve sektörünün önemli temsilcileri de hazır bulundu.

 Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisinin çekimleri nedeniyle törene katılamıyor.

New York’un tarihi ve karakteristik mekanlarından The Campbell Bar’da gerçekleşen gecede Türk müzisyenler Gökçe Erem (keman) ve Emre Yılmaz, (gitar) Cesur ve Güzel dizisinin müziklerini canlı olarak çalmaları davetlilere hoş anlar yaşattı.  Kokteyl Uluslararası Emmy Ödülleri Başkanı Bruce Paisner ve Ay Yapım CEO’su Kerem Çatay’ın konuşmalarıyla son buldu.
 
Bu yıl 46. kez düzenlenen Uluslararası Emmy Ödülleri, 19 Kasım’da New York Hilton Hotel’de gerçekleşecek ödül töreniyle sahiplerini bulacak. Aday olan bütün ekiplere bol şans diliyoruz!

 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER