Çakallarla Dans 5 film ekibi, Deniz Ali Tatar'la 6. Seans'a konuk oldu!

Çakallarla Dans 5 film ekibi, Deniz Ali Tatar'la 6. Seans'a konuk oldu!
Sinemaseverlerle YouTube’da buluşan “Deniz Ali Tatar’la 6.Seans”ta, sinemaya dair merak edilenler konuşulmaya devam ediyor! Çakallarla Dans serisinin en komik filmi olan “Çakallarla Dans 5” filmiin ekibi, programın bu haftaki konukları oldu.

Yolları ayrı düşen ekibin, Kayınço Gökhan'ın 17 yaşında bir kızının olduğu ortaya çıkmasıyla yeniden buluşmaları ve başlarından geçen komik olayları konu alan “Çakallarla Dans 5” filminin yönetmeni Murat Şeker ve oyuncularından Şevket Çoruh, Şebnem Dönmez, İlker Ayrık, Didem Balçın, Naz Çağla Irmak ve Hande Katipoğlu filme dair merak edilenleri Deniz Ali Tatar’a anlattı…

Filmin 90’lara kaçmış ikilisi Gökhan ve Müjgan’ı anlatan Şevket Çoruh ve Şebnem Dönmez, filmin baba-kız ekseni üzerinden güzel bir hikâye anlattığını dile getiriyorlar. Hande Katipoğlu ise, Köfte Necmi’yi evliliğe ikna etmeye çalışan Tavşan Zeynep’in 5. Filmde yaşadıklarını anlatıyor. Filme yeni dahil olan Leyla karakterini canlandıran Naz Çağla Irmak, karakterini yaşadıklarını anlatırken yönetmen Murat Şeker ise filmdeki dostluğun ve sahici duyguların hiç değişmediğinden söz ediyor. Servet ve Fatma’nın aşkını dinlediğimiz İlker Ayrık ve Didem Balçın ise, filmin set sürecinden enteresan bir anıyı izleyicilerle paylaşıyorlar.
 
Deniz Ali Tatar, 6.Seans programıyla YouTube kanalında daha birçok film, oyuncu ve yönetmenle buluşmaya devam ediyor. Tatar’ın YouTube kanalından daha birçok röportaja ulaşabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER