Max Greenfield ve Patton Oswalt, Veronica Mars'ın yeni sezonunun kadrosuna katıldı

Max Greenfield ve Patton Oswalt, Veronica Mars'ın yeni sezonunun kadrosuna katıldı
Veronica Mars dizisinin online platformlardan Hulu'da ekrana döneceğinin kesinleştiğini duyurmuştuk. Sezonun kadrosuna Max Greenfield ve Patton Oswalt da katıldı. İki isim de sekiz bölümlük sezonda birden fazla bölümde yer alacak.

Üç sezonu ve 2014'te yayınlanan bir filmi olan projenin yeni sezonu 2019'da ekrana gelecek. Rob Thomas yeni sezonu da hazırlayacak. Neptune'ü turist sezonunda ziyaret edenler öldürülmeye başlayınca turistlerden gelen parayla geçinen işçi sınıfı zor bir duruma düşüyor. Oğulların katilini bulmak isteyen bir aile ise Mars Investigations'ı işe alıyor.

Kadroya dahil olan Greenfield, dizinin 11 bölümünde ve filmde canlandırdığı Leo D'Amato karakterini oynayacak. San Diego'da polis dedektifi olarak çalışan Leo, filmde Veronica'ya bir davayı çözmesinde yardım etmişti. Oswalt ise Penn Epner isminde çözülmemiş cinayetlere yönelik web sitesi olan gerçek suçlara ilgili bir adamı oynayacak.

Diziye döneceği belli olan diğer isimler şöyle: Kristen Bell (Veronica Mars), Jason Dohring (Logan), Percy Daggs III (Wallace Fennel), Francis Capra (Weevil), Ryan Hansen (Dick), David Starzyk (Richard Casablancas), Enrico Colantoni (Keith). Çekimler yakında Los Angeles'ta başlayacak. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER