Michael Sheen, The Good Fight dizisinin kadrosuna katıldı

Michael Sheen, The Good Fight dizisinin kadrosuna katıldı

Son olarak Masters of Sex dizisiye TV ekranında yer alan Michael Sheen, The Good Fight'ın kadrosuna katıldı. Online platformlardan CBS All Access'te yayınlanan dizinin üçüncü sezonu 2019'un ilk aylarında başlayacak.

Bir sezonluk yapılan anlaşmaya göre aktör Roland Blum isminde karizmatik ve zeki bir avukatı canlandıracak. Zevklerine düşkün Robert, kanundan ziyade kazanmaya önem veren birisi. Üçüncü sezonda Diane kafayı yemeden yönetime direnmenin bir yolunu arıyor. Adrian ve Liz ise gerçekleri değil en iyi hikayeyi sunanın kazandığı yeni dünyanın gerçeklerine alışmakta zorlanıyorlar. Lucca yeni bebek ve yeni aşkı dengelemekle uğraşırken Maia, yeni akıl hocası Roland Blum'la tanışıyor.

Sheen yakında Neil Gaiman'ın çizgi romanlarından uyarlanan Good Omens dizisiyle de ekranda olacak. The Good Wife'ın uzantısı olarak ekrana gelen The Good Fight'ı ana diziyi de hazırlayan Robert-Michelle King çifti hazırlıyor. CBS Television Studios, Scott Free Productions ve King Size Productions ise yapımcılığı üstleniyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER