Çukur sosyal medyada yeni bir akım başlattı: Şşş! Bold Pilot Geliyor!

Çukur sosyal medyada yeni bir akım başlattı: Şşş! Bold Pilot Geliyor!
Pazartesi akşamlarının izlenme rekorları kıran vazgeçilmez dizisi “Çukur”un önceki akşam ekrana gelen bölümünde efsane yarış atı Bold Pilot’a yapılan gönderme sosyal medyada yeni bir akım başlattı.

Necip Memili’nin hayat verdiği sevilen karakter Cumali Koçovalı’nın “Şşş! Bold Pilot Geliyor!” repliği dizide yayınlandıktan kısa bir süre sonra sosyal medyada gündem oldu. Cumali Koçovalı’nın repliği ile sosyal medyada başlayan paylaşımlara “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinin sevilen oyuncuları Mert Fırat ve Gökçe Bahadır da katıldı. Ünlü isimlerin de dahil olduğu akım sosyal medyada yapılan paylaşımlarla hızla yayıldı.

Bold Pilot rüzgârı beğeni ile izlenen “Kızım” dizisinde de yer buldu. Geçtiğimiz Cuma akşamı ekrana gelen dizinin yeni bölümünde Öykü (Beren Gökyıldız) ve veteriner Candan’ın (Leyla Lydia Tuğutlu) yarışa hazırlanan bir atı tedavi ettikleri sahnede efsane yarış atı Bold Pilot anıldı. Tedavi ettikleri atı Bold Pilot’a benzeten Candan hayvanları çok seven Öykü’ye efsane yarış atının unutulmaz hikayesini anlatma sözü verdiği dakikalar sosyal medyada ilgi gördü.

Şimdiden yılın filmi olarak gösterilen “Şampiyon”, Bold Pilot’ın büyük başarısını ve jokeyi Halis Karataş ile Begüm Atman’ın destansı aşklarını konu alıyor. Gerçek bir yaşam hikayesini konu alan “Şampiyon”, dev prodüksiyonu ve güçlü oyuncu kadrosuyla 7 Aralık’ta vizyonda.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER