Discovery'nin sevilen yüzü Ed Stafford Türkiye'ye geliyor!

Discovery'nin sevilen yüzü Ed Stafford Türkiye'ye geliyor!
Discovery’nin dünya çapında ünlü yüzlerinden hayatta kalma uzmanı Ed Stafford, 7 Kasım’da Brand Week etkinliği için Türkiye’ye geliyor.

Amazon Nehri’ni baştan sona yürüyerek geçen ilk insan olarak Guinness Dünya Rekoru’nu elinde bulunduran Ed Stafford ilk defa Türkiye’ye gelerek sevenleriyle buluşacak. 7 Kasım’daki Brand Week etkinliğinde Yokluk Paradoksu konulu oturumda konuşma yapacak olan Ed, kendi hakkında tüm merak edilenleri izleyici ile paylaşacak.

Bugüne kadar Discovery kanallarında; Bilinmeyene Yolculuk, Ölüme Terk Edilmek, Çıplak ve Mahsur ve Kurtuluş Öyküleri gibi programlarla yer alan Ed Stafford önümüzdeki aylarda da yeni programı First Man Out ile DMAX ekranlarında olacak.

Dünyanın en iyi hayatta kalma uzmanlarından biri olan Ed, 2012 yılında Discovery Channel’da yayınlanan;  ıssız bir adada yiyecek, giysi ve ekipmanı olmadan 60 gün boyunca hayatta kalma mücadelesi verdiği Çıplak ve Mahsur adlı programıyla dünya çapında bir üne kavuşmuştur.

2011 yılında Yılın Avrupalı Maceracısı ödülünü alan Stafford, aynı yıl içinde İskoç Kraliyet Coğrafya Topluluğu’ndan Mungo Park Madalyası kazanmıştır.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER