Netflix, anime kataloğunu yeni yapımlarla genişletiyor

Netflix, anime kataloğunu yeni yapımlarla genişletiyor
Bir dövüş sanatları şampiyonu, Dracula ve Batman’in ortak noktası nedir sizce? Tek bir ortak noktaları var: Hepsi ve çok daha fazlası, bu sezon Netflix’in orijinal ve lisanslı anime kataloğunda yerini alacak.

Anime tutkunları ve bu türle henüz tanışmamış ama yeniliklere açık tüm izleyiciler için en iddialı anime yapımları sıraladık. Netflix izleme listenize almayı unutmayın!

Castlevania: 2. Sezon - Bir vampir avcısı, Dracula'nın komuta ettiği, öteki dünyaya ait yaratıklardan oluşan ordunun ablukasındaki şehri kurtarmak için savaşır. Trevor Belmont’un şeytani ordulara karşı verdiği amansız mücadele Netflix’te yayında!

BLEACH - Lise öğrencisi Ichigo bir anda ölüm meleği yetenekleri elde edince güçlerini geri vermeyi çok ister. Ama önce birkaç ruh toplamalıdır. Ichigo’nun kötü ruhlar ile olan macerası Netflix ekranlarında!

Batman Ninja - En iyi Japon sanatçılarca gerçekleştirilen bu uyarlamada, arızalanan Quake Motoru tarafından geçmişe savrulan Batman düşmanlarıyla feodal çağda yüzleşmek zorunda kalıyor. Feodal Tokyo’da geçen Batman Ninja uyarlamasını anime olarak bir de Netflix’te izleyin.

Code Geass: Lelouch of the Rebellion- İstediği herkesi anında itaat ettirme gücüne sahip liseli bir genç, maskeli bir kahramana dönüşerek uzun süren Britanya işgaline karşı Japonya’nın isyanına liderlik eder. 2007 Tokyo Uluslararası Anime Fuarı’nda en iyi TV serisi ödülünü kazanan anime serisini Netflix’te izleyin.

Fate/EXTRA Last Encore: 2. Kısım - Sonunda yedinci kata ulaşan Hakuno, bu hatalı savaşı bir şekilde düzeltebileceğini umuyor. Ama zaman tükeniyor. Hakuno’nun macerasına yayında olan yeni bölümleri ile Netflix’te eşlik edin!

Hero Mask: 1.Kısım - Şirketler ve hükümetler, ölümlerden sonra biyo maskelerin kontrolünü ele alıyorlar. Bir kız, maskeleri bir sonraki seviyeye taşımak için kilit bir role sahiptir. Heyecan dolu anime 3 Aralık’ta Netflix’te sizi bekliyor!

BAKI 1.Kısım - Dövüş sanatları şampiyonu Baki Hanma, efsanevi dövüşçü babasını geçmeye çalışırken, gelmiş geçmiş en azılı ve acımasız idam mahkumu Tokyo'ya doğru yola çıkmıştır. Baki Hanma’nın düşmanlarına karşı gerçekleştireceği amansız dövüş 18 Aralık’ta Netflix’te başlayacak!

Sirius the Jaeger - Tokyo’da, kendilerini “Jaegers” olarak adlandıran bir grup, Sirius'u arayan vampirleri gizlice avlar. Bu grup arasında genç kurt adam Yuliy’de vardır. Yuliy’in kendini kutsal bir maceranın içinde bulacağı anime 21 Aralık’ta sadece Netflix’te!

LAST HOPE 2.Kısım - İnsanoğlunun yedi yıl önce yok olmasının ardından, zeki bilim adamı Leon Lau şimdi  istemeden yarattığı ekolojik felaketle savaşmalıdır. Leon’un mücadelesi 21 Aralık’ta sadece Netflix’te!

Hi Score Girl - Oyun oynamaktan kendini alamayan karakterimiz, akademik ve spor hayatında başarısız performansını sürdürürken, zengin sınıf arkadaşı Akira ile eşleştirilir. Hikayenin nasıl evrildiğini izlemek için 24 Aralık’ı bekleyin.

Ingress: The Animation - Bilim adamları, insan zihnini etkileyebilecek gizemli bir maddeyi keşfettikten sonra, iki grup bu müthiş gücü kontrol etmek için tam bir savaşa giriyorlar. Netflix’in yeni animesi Ingress: The Animation pek yakında Netflix’te yayında olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER