Adam Scott, The Twilight Zone'un modern versiyonunun kadrosuna dahil oldu

Adam Scott, The Twilight Zone'un modern versiyonunun kadrosuna dahil oldu
Ekranın kült dizilerinden The Twilight Zone'un modern versiyonunun kadrosu şekillenmeye başladı. Son olarak Big Little Lies dizisiyle ekrana gelen Adam Scott kadroya dahil oldu.

CBS kanalının online yayın platformu CBS All Access'te yayınlanacak bilim kurgu dizisinin orijinal versiyonu Rod Sterling tarafından yaratılmış ve 1959-1964 yılları arasında 156 bölüm sürmüştü. Sterling senaryoya katkıda bulunmasının yanında bölümlerdeki olaylara sesiyle dahil olmuştu. Modern uyarlamanın seslendirmesini Get Out'un senaryosuyla Oscar kazanan Jordan Peele üstlendi. Peele uyarlamanın yapımcılarından da birisi ve Simon Kinberg (Legion) ile Marco Ramirez (Marvel’s The Defenders) ona eşlik ediyor. 

Scott, dizinin "Nightmare at 30,000 Feet" isimli bölümünde yer alacak. Bölümün ismi orijinal dizinin beşinci sezon üçüncü bölümü "Nightmare at 20,000 Feet" ile benzer bir isme sahip. Orijinal bölüm bineceği uçağın bir canavar tarafından düşürüleceğini gören ama buna kimseyi inandıramayan bir adamın hikayesini konu alıyor. Bahsi geçen hikaye Twilight Zone: The Movie'de de kendisine yer bulmuştu.

Gelecek yıl ekrana gelecek yeni Twilight Zone'un "Rewind" ismindeki bölümünde Sanaa Lathan yer alacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER