The Fosters'ın uzantı dizisi Good Trouble 8 Ocak'ta başlıyor

The Fosters'ın uzantı dizisi Good Trouble 8 Ocak'ta başlıyor
Freeform kanalının birkaç ay önce beşinci sezonuyala ekranlara veda eden dizisi The Fosters'ın uzantı dizisi Good Trouble'ın 8 Ocak'ta ekrana geleceği duyurdu.

Merkezinde Callie ve Mariana'nın olduğu yeni dizide iki kardeş, Los Angeles'a yerleşmiş olacaklar. Callie sosyal yardım üzerine yoğunlaşmışken, Mariana teknoloji dünyasının içinde olacak. Dizide kardeşlerin anneleri Lena ve Stef'in yanında kardeşleri Brandon, Jesus ve Jude konuk olarak yer alacaklar.

Good Trouble'ın kadrosunda Tommy Martinez, Zuri Adele, Sherry Cola ve Roger Bart, Emma Hunton ve Ken Kirby de yer alıyor. Martinez (Riverdale), Gael isminde sosyal ve politik açıdan aktif bir grafik tasarımcısını oynayacak. Adele, Malika isminde akıllı ve sosyal adalete eğilimi olan birisini canlandıracak. Malika da Callie ve Mariana gibi başka evlerde büyümüş birisi. Bart (A Series of Unfortunate Events), Callie'nin yanında çalıştığı muhafazakar bir yargıcı oynayacak. Cola'nın (I Love Dick) canlandırdığı Alice ise bir apartmanı idare eden Asya-Amerikan bir karakter.

Orijinal diziyi hazırlayan Peter Paige, Bradley Bredeweg ve Joanna Johnson, uzantı dizide de görev alacaklar.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER