Netflix'ten yeni bir komedi dizisi geliyor: Family Reunion

Netflix'ten yeni bir komedi dizisi geliyor: Family Reunion
Dünyanın önde gelen yayın platformu Netflix'ten bir diziye daha onay çıktı. Kahkaha efektli komedi dizisi Family Reunion, platformdan 20 bölümlük onay aldı.

Meg DeLoatch'ın yaratıcısı olduğu ve Eric Dean Seaton'ın yöneteceği dizinin senaryosunun tamamı siyahilerden oluşan bir senaryo ekibi tarafından yazılıyor. Afro-Amerikan bir aileyi konu alan projenin başrollerinde Tia Mowry ve Loretta Devine yer alacak. Prodüksiyonu Los Angeles'ta başlayan dizinin kadrosunda Anthony Alabi, Talia Jackson, Isaiah Russell-Bailey, Cameron Wright ve Jordyn Raya James de yer alıyor.

Mowry, Cocoa McKellan isminde serbest ruhlu, eğlenceli bir anneyi oynayacak. Cocoa, eskiden futbolcu olan kocası Moz ve dört çocuklarıyla Seattle'dan Georgia'daki Colombus isimli küçük bir kasabaya taşındıklarında McKellan ailesi için yeniden bir araya gelme yaşanıyor. Devine ise ailenin sert lideri M'Dear'ı canlandıracak.

Kadrodaki isimlerden Alabi, Mowri'nin eşini canlandıracak. Ekipteki diğer isimlerse bahsi geçen dört çocuğu oynayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER