Station 19 ve The Cool Kids dizileri de tam sezon onayı aldı

Station 19 ve The Cool Kids dizileri de tam sezon onayı aldı
Ekranın iki yabancı dizisi daha tam sezonu garantiledi.

ABC kanalı Grey's Anatomy'nin uzantısı olarak ekrana gelen Station 19, tam sezona uzadı. Kesin olmamakla birlikte dokuz bölüm uzatma aldığı konuşulan dizinin sezonu böylece 22 bölüme çıktı. Station 19'nin devam ikinci sezonundan şimdiye kadar üç bölüm yayınlandı. Bir itfaiye ekibini konu alan drama dizisinin kadrosunda Jaina Lee Ortiz, Jason George, Boris Kodjoe, Grey Damon, Barrett Doss, Alberto Frezza, Jay Hayden, Okieriete Onaodowan, Danielle Savre ve Miguel Sandoval gibi isimler yer alıyor.

FOX kanalının ekrana getirdiği yeni dizilerden The Cool Kids'in sezonu da uzayarak 13 bölümden 22 bölüme çıktı. Cuma günleri yeni bölümleriyle ekrana gelen komedi dizisi Last Man Standing'in arkasından yayınlanıyor. 70 yaş ve üstü yaşındakiler için lise komedisi olarak tanımlanan kahkaha efektli komedi dizisinin kadrosunda Vicki Lawrence, Martin Mull, Leslie Jordan ve David Alan Grier gibi isimler bulunuyor. 

Bir emekli topluluğundaki üç erkek arkadaş topluluğun patronu gibi bir konumdadır. Ancak topluluğa yeni katılan bir kadın nedeniyle otoriteleri sarsılmaya başlar ve bir meydan okuma çıkar.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER