Manifest ve Single Parents dizileri tam sezon onayı aldı

Manifest ve Single Parents dizileri tam sezon onayı aldı
Ekranın iki yeni dizisi daha tam sezon onayı aldı.

* NBC kanalının yeni dizisi Manifest'in sezonu üç bölüm arttı ve 16 bölüme uzadı. Sezonun en çok izlenen yeni draması olan proje böylece kanalın medikal draması New Amsterdam'a katıldı.

Lost'un Resurrection ile tanışması olarak tanımlanan Manifest'te yıllar önce kaybolduktan sonra gizemli bir şekilde yeniden ortaya çıkan bir uçaktaki yolcular anlatılıyor. Radarda kaybolan uçak geri döndüğünde günümüzdekiler için yıllar geçmiş olsa da uçaktakiler için zaman hiç geçmemiş durumda. Hem kayboluşun gizemi hem de yolcuların özel hayatlarında olup bitenler konu ediliyor.

Senaryosunu NBC'nin dizilerinden Mysteries of Laura'nın yaratıcısı Jeff Rake'in yazdığı dizinin kadrosunda Josh Dallas, Melissa Roxburgh, Athena Karkanis, Luna Blaise, Parveen Kaur ve J.R. Ramirez gibi isimler yer alıyor.

* ABC kanalında ekrana gelen yeni komedi dizisi Single Parents ise dokuz bölüm uzatıldı ve ilk sezonu 22 bölüme çıktı.

Single Parents'ın başrolünde Leighton Meester, Taran Killam ve Brad Garrett yer alıyor. Dizide çocuklarını birbirinin yardımıyla büyüten bir grup bekar ebeveynin aşkı arayışı ve hayatta kalma çabaları anlatılıyor.

New Girl'ün yapımcılarının hazırladığı yeni projede Killam, bekar bir baba olarak devam ettirdiği hayatında kendisini unutmuş bir adamı oynuyor. Meester, oğluna aşırı bağlı güçlü bir anneyi canlandırıyor. Garrett ise zengin, emeklilik hayatı yaşayan, iki kızını tek başına büyüten, ebeveynlik konusunda eski kafalı birini canlandırıyor.

Ayrıca CBS kanalı da yeni polisiyesi FBI'a tam sezon onayı vermişti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER