Sam Claflin ve Brian Gleeson, Peaky Blinders'ın 5. sezonunun kadrosuna dahil oldu

Sam Claflin ve Brian Gleeson, Peaky Blinders'ın 5. sezonunun kadrosuna dahil oldu
BBC Two kanalının sevilen dönem draması Peaky Blinders'ın beşinci sezonunun kadrosuna Sam Claflin ve Brian Gleeson da dahil oldu.

Gelecek yıl ekrana dönecek dizi birkaç gün önce Anya Taylor-Joy'u da kadroya kattığını duyurmuştu. Üç isim dışında kadroda yer alacağı açıklanan diğer yeni isimlerse şöyle: Neil Maskell (Happy New Year, In Darkness), Kate Dickie (The Cry, The Witch), Cosmo Jarvis (Calm With Horses, Lady Macbeth), Emmett J Scanlan (Butterfly, Safe), Elliot Cowan (The Spanish Princess), Charlene McKenna (Ripper Street), Andrew Koji (Warrior) ve Daryl McCormack (A Very English Scandal). 

Şu an için yeni oyuncuların hangi karakterlerle projeye dahil oldukları bilinmiyor. Geçen sezon Adrien Brody'yi ve Aiden Gillen'ı da kadrosuna katan Peaky Blinders'ın gelecek sezondaki hikayesi 1929'daki finansal çöküntünün etrafında şekillenecek. Karizmatik bir politikacı İngiltere için aklında sert bir vizyonla karşısına çıktığında Tommy vereceği cevabın sadece ailesini değil tüm ülkeyi etkileyeceğini fark edecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER