Inter Medya ve Acun Medya yeni bir ortaklığa imza attılar

Inter Medya ve Acun Medya yeni bir ortaklığa imza attılar
Ülkemizin önde gelen dağıtım şirketlerinden Inter Medya ve en önemli içerik üreticilerinden Acun Medya yeni bir anlaşma imzaladı. Anlaşmayla birlikte Acun Medya'nın formatlarının dağıtımını Inter Medya üstlenmiş oldu.

Anlaşma kapsamında yer alan içeriklerden birisi Acun Medya'nın özellikle Latin Amerika'da popüler olan Exathlon isimli yarışma formatı. Olimpiyat sporcuları, futbolcular veya ünlü isimleri güç ve yetenek gerektiren yarışmalarda iki takım halinde yarıştıran format şimdiye kadar ABD (Telemundo), Meksika (Azteca TV), Kolombiya (RCN), Brezilya (Band) ve Romanya'da (Channel D) gibi ülkelerde yayınlandı.

Anlaşma kapsamında dağıtımı yapılacak projeler arasında Kısmetse Olur (Power of Love) ve İşte Benim Stilim (My Style Rocks) da yer alıyor. Inter Medya'nın kurucusu ve CEO'su Can Okan anlaşmanın ardından "Son birkaç yılda dünyaya birçok şov hazırlamış Acun Medya'yla ortaklık kurduğumuz için memnunuz. Böylesine güçlü bir ortakla çalıştığımız için heyecanlıyız ve global piyasadaki pozisyonumuzu yenilikçi ve yaratıcı bir dağıtımcı olarak daha da güçlendirmeyi umuyoruz," yorumunda bulundu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER