Netflix, Iron Fist dizisini iptal etti

Netflix, Iron Fist dizisini iptal etti
Netflix'den Marvel ortaklığıyla ekrana gelen dizileri için ilk iptal geldi. Platform, Marvel's Iron Fist'i iptal ettiğini duyurdu.

İkinci sezonuyla 7 Eylül'de ekrana gelen dizi böylece 23 bölüm sürmüş oldu. Finn Jones'un başrolünde olduğu çizgi roman uyarlaması dizisi ödlü sanılmasına rağmen yıllar sonra ortaya çıkan ve Iron Fist isminde gizemli bir güce sahip olan Danny Rand'in New York'taki suçlularla mücadele etmesini konu alıyor.

Danny karakteri Iron Fist'in ardından Netflix'teki diğer Marvel karakterleriyle birlikte The Defenders'ta da yer aldı, ayrıca Luke Cage dizisine konuk oldı. Iron Fist, ilk sezonunda eleştirmenler tarafından pek beklenmese de Netflix'ten onay almayı başarmıştı. Karakterin iptal sonrası evrendeki diğer dizilerde görünüp görünmeyeceği veya Iron Fist'in Disney'in açacağı yeni platforma transfer olup olmayacağı şu an için bilinmiyor.

Marvel's Iron Fist'in kadrosuna Jessica Henwick, Tom Pelphrey, Jessica Stroup, Sacha Dhawan ve Alice Eve  gibi isimler de bulunuyor. Netflix'in Marvel dizileri gelecek cuma yayına girecek Daredevil 3. sezonla devam edecek. Netflix daha önce Jessica Jones'a onay verdiğini duyurmuştu ve Luke Cage'in yakında üçüncü sezon onayı alması bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER