Showtime'ın Russel Crowe'lu yeni dizisinin kadrosu genişliyor

Showtime'ın Russel Crowe'lu yeni dizisinin kadrosu genişliyor
Showtime'ın başrolünde Oscar ödüllü ünlü oyuncu Russel Crowe'un yer aldığı yeni dizisinin kadrosu genişliyor. Naomi Watts'ın da yer aldığı diziye Seth MacFarlane, Sienna Miller, Simon McBurney ve Annabelle Wallis de dahil oldu.

Sekiz bölüm sürecek yeni dizi, Gabriel Sherman'ın "The Loudest Voice in the Room" isimli kitabından uyarlanacak. Sherman, Tom McCarthy ile ilk bölümün senaristliğini de üstlendi. Henüz ismi belli olmayan drama, geçtiğimiz yılın mayıs ayında hayatını kaybeden Roger Ailes üzerine kurulu.

Amerika'nın önemli haber kanallarından Fox News Network'ü Rupert Murdoch ile kuran Ailes, uzun yıllar başkanlığını yürüttüğü kanaldan hakkındaki cinsel taciz iddialarının ardından ayrılmak zorunda kalmıştı ve birkaç ay sonra hayatını kaybetmişti. Cumhuriyetçi Parti üyesi olan Ailes, aynı zamanda Donald Trump'ı destekleyenlerden birisi olarak da biliniyor. Dizide Ailes'ın hayatı, hakkındaki iddialar ve konumunu kaybedişi anlatılacak.

Başrol Crowe, bahsi geçen Ailes'i; Watts ise Ailes'i tacizle suçlayan kanalın eski çalışanlarından Gretchen Carlson'ı canlandıracak. Kadrodaki yeni isimlerden Miller, Ailes'in ufak bir gazetede editörlük yapan ve skandal zamanı ona destek olan eşi Beth'i; MacFarlane kanalın çalışanlarından ve Alies'in sırdaşlarından Brian Lewis'i; McBurney kanalın patronu Rupert Mordoch'u; Wallis ise şirketin eski çalışanlarından Laurie Luhn'ı canlandıracak.

Prodüksiyonu kasım ayında başlayacak yeni dizinin yapımcılığını Showtime ve Blumhouse Television üstlendi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER