Fenomen seri Uçak Kazası Raporu özel bölümleriyle National Geographic’te ekrana gelecek!

Fenomen seri Uçak Kazası Raporu özel bölümleriyle National Geographic’te ekrana gelecek!
Tarihin en büyük havacılık felaketlerinin peşine düşen “Uçak Kazası Raporu: Özel” 8 Ekim’den 10 Aralık’a kadar her pazartesi saat 22.00’de National Geographic’te.

Uçakla seyahat tüm dünyada en konforlu ve güvenli ulaşım yöntemi. Buna rağmen zaman zaman kimisi insan hatasından kimisi mekanik arızalar ve tasarım kusurlarından kaynaklanan kazalar olması kaçınılmaz. Nadiren gerçekleşen bu kazalar havacılık tarihine felaket olarak kaydediliyor.

“Uçak Kazası Raporu” kazaların arkasındaki sebepleri belirleyebilmek için enkazları yeniden inceliyor, resmi kayıtları kontrol ediyor ve görgü tanıkları ile yolcuların ifadelerine başvuruyor. Havacılık tarihine damga vuran en trajik kazalara yakından bakan belgesel, gelecekte aynı felaketlerle karşılaşmamak adına yapılması gerekenleri de ortaya koyuyor.

İlginç canlandırma teknikleri ve son teknoloji ürünü CGI’ı kullanarak uçak kazalarının arkasındaki sebebi araştıran “Uçak Kazası Raporu: Özel”, 8 Ekim’den 10 Aralık’a kadar her pazartesi National Geographic ekranlarına geliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER