Şarkılar Seni Söyler müzikali TİM Show Center Sahnesi’nde izleyicilerle buluşacak!

Şarkılar Seni Söyler müzikali TİM Show Center Sahnesi’nde izleyicilerle buluşacak!
Öncil Aktarıcı (Müzeyyen Senar) – Fehmi Dalsaldı (Sezen Aksu) – Melike İpek Yalova (Türkan Şoray) – Semiha Yankı (kendisini oynuyor) – Nazlı (Ajda Pekkan)
Türk filmlerinde yıllarca severek izlediğimiz gazino hayatı, günümüzün ünlü isimlerinin canlandırdığı ‘Şarkılar Seni Söyler’ Müzikali ile basın karşısına geçti.
 
‘Şarkılar Seni Söyler’ Müzikali, gerçekleştirilen basın toplantısı ile aralarında ünlü isimlerinde bulunduğu dev kadroyla TİM Show Center’da sezon açılışını yaptı.
 
Geçmişteki gazino hayatını konu alan müzikalde, Müzeyyen Senar, Zeki Müren, Safiye Ayla, Ajda Pekkan, Bülent Ersoy, Sezen Aksu, Zerrin Özer ve Türkan Şoray gibi sanatçılara hayat veriliyor.
 
20 Ekim 2018’de TİM Show Center Sahnesi’nde izleyicilerle buluşacak müzikalin yönetmenliğini Müjdat Gezen üstleniyor.
 
Yıllardır televizyonda Zeki Müren taklidiyle bizleri güldüren Fatih Ürek ise Zeki Müren’e hayat veriyor. Türkan Şoray’a olan benzerliğiyle akıllarda yer eden Melike İpek Yalova ise Türk sinemasının sultanı rolüyle karşımıza çıkıyor.

Müzikalin kadrosundaki dikkat çeken diğer isim ise başarılı taklitleriyle günümüzün yeni yetenekleri arasında yer alan Fehmi Dalsaldı
 
Özlediğimiz usta oyuncu Cüneyt Arkın ise ‘Şarkılar Seni Söyler’ Müzikali ile karşımıza çıkıyor.
 
Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, Pop ve Batı Müziği eserleriyle bezeli müzikalde oyunculara profesyonel bir bale topluğu eşlik ediyor.
 
Semiha Yankı’nın ‘Seninle Bir Dakika’ diyeceği muhteşem şovda, Hayko da gür sesiyle taverna müziği ile keyifli anlar yaşatacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER