Matt Bomer, Doom Patrol dizisinin kadrosuna dahil oldu

Matt Bomer, Doom Patrol dizisinin kadrosuna dahil oldu
DC Comics'in yeni online yayın platformu DC Universe'te yayınlanacak dizisi Doom Patrol'un kadrosuna Matt Bomer da dahil oldu. Bomer dizinin ana karakterlerinden Negative Man'i canlandıracak. Gelecek yıl başlayacak dizinin sezonu 13 bölüm sürecek.

Drama türündeki yapımda DC'nin karakterlerinden Robotman, Negative Man, Elasti-Girl ve Crazy Jane ile onları yöneten deli bilim adamı Dr. Niles Caulder'ın (The Chief) hikayesi anlatılacak. The Doom Patrol'un üyelerinin her birisi kendilerine özel güçler veren kazalar geçirmiştir, ancak hepsinin çeşitli yaraları ve görüntü bozuklukları vardır. Travma geçiren ekibi The Chief buluyor ve onları Dünya'yı korumak için tuhaf gizemleri çözmek amacıyla bir araya getiriyor.

Kadroda Brendan Fraser (Robotman), April Bowlby (Elasti-Woman), Diane Guerrero (Crazy Jane), Timothy Dalton (Dr. Niles Caulder), Joivan Wade (Cyborg) ve Alan Tudyk (Mr. Nobody) yer alıyor. Senaryosunu Jeremy Carver'ın kaleme aldığı projenin baş yapımcılığını Carver, Geoff Johns, Greg Berlanti ve Sarah Schechter üstlendi.

Matt Bomer White Collar, Magic Mike, American Crime Story, The Last Tycoon ve American Horror Story gibi yapımlarla da biliniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER