The Walking Dead merakla beklenen 9. sezonuyla FX'te ekrana gelecek!

The Walking Dead merakla beklenen 9. sezonuyla FX'te ekrana gelecek!
Dünyanın en çok izlenen yapımlarından “The Walking Dead”, hayranları tarafından sabırsızlıkla beklenen 9. sezon bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. “The Walking Dead”in yeni bölümleri 8 Ekim’den 26 Kasım’a kadar her pazartesi saat 21.30’da FX ekranlarında yerini alıyor.

Başarılı yazar Robert Kirkman’ın sevilen çizgi romanından uyarlanan “The Walking Dead”, heyecanla beklenen 9. sezonuyla FX ekranlarında hayranlarıyla buluşuyor. Zombi kıyametinden sonra hayatta kalmayı başaran polis memuru Rick Grimes’in öncülüğündeki ekip, bir önceki sezonda televizyon tarihinin en insafsız karakterlerinden biri olan Negan’ın saldırısına uğramıştı. Saldırıdan kurulan Alexandria sakinlerinin yeni bir saldırıya mı hazırlandığını, yoksa Rick’in Negan’ın boyunduruğu altına mı gireceğini ise yeni sezon gösterecek.

Tüm dünyada 125’ten fazla ülkede milyonlarca hayranının heyecanla beklediği “The Walking Dead”, 9. sezon bölümleriyle 8 Ekim’den 26 Kasım’a kadar her pazartesi saat 21.30’da FX ekranlarında.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER