Netflix, İspanyolca yeni bir dizinin duyurusunu yaptı: High Seas

Netflix, İspanyolca yeni bir dizinin duyurusunu yaptı: High Seas
Netflix, İspanya merkezli yeni bir diziye onay verdiğini duyurdu. High Seas isimli İspanyolca dizi gelecek yıl ekranda olacak ve Netflix'le daha önce de çalışan Bambú Producciones tarafından hazırlanacak.

Dönem draması türündeki yeni dizinin hikayesi 40'lı yıllarda geçecek ve daha iyi bir gelecek için Avrupa'dan Amerika'ya giden bir transatlantikteki insanların başından geçenleri anlatacak. Yolculuk sırasında yolcu listesinde olmayan ve kimsenin hatırlamadığı bir yolcu öldürülünce bir gizemle karşı karşıya kalacaklar. Başrolde birbirlerinden ayrılmayan iki kız kardeş rolünde Ivana Baquero ve Alejandra Onivea bulunuyor. Kadroda Jon Kortajarena, José Sacristán, Eloy Azorín, Félix Gómez ve Tamar Novas gibi isimler de yer alıyor.

Ramón Campos ve Gema R. Neira'nın hazırladığı diziyi Carlos Sedes yönetecek. High Seas, Bambú Producciones'in Netflix'e hazırladığı üçüncü proje özelliğini de taşıyor. Şirket platformun ilk İspanya dizisi Cable Girls'ü ve belgesel El crimen de Alcàsser'in yapımcılığını da üstlendi.

Netflix ayrıca Agustín Almodóvar'un yapım şirketi El Deseo'nun hazırlayacağı ve gelecek yıl ekrana getireceği bir diziye daha onay verdi. Eylül ayının sonunda düzenlenen San Sebastian Uluslararası Film Festivali'nde açıklama yapan Almodóvar, dizinin detayları hakkında bilgi vermese de tamamının İspanya'da İspanyol prodüksiyon ekibiyle çekileceğinden bahsetti.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER