Fatih Harbiye, 17 Ekim'de Amerika'da yayınlanmaya başlıyor

Fatih Harbiye, 17 Ekim'de Amerika'da yayınlanmaya başlıyor
Türk dizilerinden birisinin daha Amerika'daki yayın macerası başlıyor. Ülkedeki Hispanik kitleye yönelik İspanyolca yayın yapan UniMás kanalı, Fatih Harbiye dizisinin 17 Ekim'de ekrana geleceğini duyurdu.

Univision Communications'a bağlı olan kanalın diziyi “Entre dos Amores” ismiyle yayınlaması bekleniyor. Şirketin Fatih Harbiye (In Between) dahil üç dizi için anlaşma yaptığı haberini geçtiğimiz Haziran ayında duyurmuştuk. Koliba Yapım'ın yapımcılığıyla ekrana gelen drama dizisi, 2013-2014 döneminde yayınlanmış ve 50 bölüm sürmüştü. Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ün başrolde yer aldığı projenin uluslararası dağıtımını Inter Medya üstleniyor.

Duyurunun ardından Univision'ın programlama bölümünün üst düzey yöneticilerinden Barbara Musa "Bu güçlü dramayı Amerika'daki Hispanik izleyiciye getirdiğimiz için heyecanlıyız. Prodüksiyonun sadece güzel sahneleri ve harika bir aşk hikayesi yok; ayrıca zorbalık, sosyal ve ekonomik statüdeki ayrımcılık gibi sorunları da ele alıyorlar," yorumunda bulundu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER