Netflix'ten üç yeni bilim kurgu dizisi için onay çıktı

Netflix'ten üç yeni bilim kurgu dizisi için onay çıktı
Dünyanın önde gelen online platformlarından Netflix'ten üç bilim kurgu dizisi için onay çıktı.

* The I-Land: Sezonu yedi bölüm sürecek. Başrollerde Kate Bosworth, Alex Pettyfer ve Natalie Martinez yer alacak. Bir adada uyanan, kim olduklarını ve oraya nasıl geldiklerini hatırlayamayan 10 kişinin hayatını konu alacak. Adanın psikolojik ve fiziksel zorluklarıyla mücadele eden grup hayatta kalmaya ve adadan kurtulmaya gayret gösteriyor.

Senaryosunu Lucy Teitler (Mr. Robot) yazacak; yönetmenliğini Jonathan Scarfe (Van Helsing) üstlenecek. Neil LaBute (Van Helsing) da showrunner olarak görev alacak.

* October Faction: IDW'nin yayınladığı çizgi romanlardan uyarlama olacak. Uluslararası canavar avcıları Fred ve Deloris Allen'ı konu alacak. Fred'in babası öldüğünde Allen çifti çocuklarıyla birlikte New York'a yerleşecek ve küçük kasaba hayatının göründüğü gibi olmadığını keşfedecek. Sezon 10 bölüm sürecek.

* Warrior Nun: 19 yaşındaki bir kadın morgdayken uyanır ve hayata karşı yeni bir bakış açısı kazanır. Dünyadaki şeytanlarla savaşan antik bir düzenin parçasıdır artık ve hem cenneti hem de cehennemi kontrol eden güçler üzerinde hakimiyet kurmak istemektedirler. Sezonu 10 bölüm sürecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER