Özlem Denizmen’le Kadınca 3. sezonuyla Star Tv'de ekrana gelecek!

Özlem Denizmen’le Kadınca 3. sezonuyla Star Tv'de ekrana gelecek!
“Güçlü kadın, güçlü aile ve güçlü Türkiye” diyerek yola çıkan “Özlem Denizmen'le Kadınca” 3. sezonun ilk bölümüyle 30 Eylül Pazar günü Saat 10:15’da Star Tv'de.
 
Bu hafta da birlikte öğrenmek, birlikte eğlenmek ve en önemlisi birlik olup güçlenmek için birbirinden değerli konuklarıyla birlikte “Özlem Denizmen’le Kadınca” sezonun ilk programıyla evlerinize konuk oluyor.
 
“Özlem Denizmen’le Kadınca’nın” ilk konuğu 18 yaşında genç bir girişimci. Kendi parasını kendi kazanan pasta şefi Oğuzhan Şişman’ın pastaları ünlü isimlerin partilerini süslüyor. Özlem Denizmen’le Kadınca ekibine sosyal medya üzerinden ulaşan Oğuzhan Şişman Özlem Denizmen’in genç girişimcilerine olan desteği...
 
Tasarruf yaparken neleri daha iyi anlamamız gerekiyor? Günlük hayatımıza tasarruf nasıl yansıyor? Tasarruf psikolojimize nasıl yansıyor? Psikiyatrist Dr. Kenan Eren, tasarrufun ruh sağlığımıza etkilerini detaylıca Özlem Denizmen’le Kadınca izleyicileri için anlatıyor.
 
Sezonun ilk programında müthiş enerjisiyle Aydilge ve eşi Utku Barış Andaç, Özlem Denizmen’in konuğu oldu. Birbirinden güzel ve neşeli şarkılarını seslendiren Aydilge, eşiyle birlikte keyifli sohbetleriyle de programa renk katıyor. Ünlü çift aşk evliliğinin öneminden ve aşta tasarrufa yer verilmemesi gerektiğinden bahsediyor.
 
“Özlem Denizmen’le Kadınca’da” artık yepyeni bir bölüm var. “Yuvarlak Masa” isimli bölümde Özlem Denizmen ve üç konuğu içlerinde birbirinden farklı konular olan kapalı zarflardan seçiyor ve ilk kez duyacakları bir konuda 2’şer dakika konuşuyor. Yuvarlak Masa bölümünün ilk konukları ise yönetmen, oyuncu, senarist Müfit Can Saçıntı, Prof. Dr. Oğuz Özyaral ve Psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu oldu. Konumuz ise; Hayatı hızlı yaşayanlar mı yoksa yavaş yaşayanlar mı daha çok yaşar?.
 
Onay/ret bölümü de Özlem Denizmen’le Kadınca’ya renk katacak. Ahmet Sinan Çelik stüdyoya bağlanıyor ve ev almak istediğini söylüyor. Ahmet Sinan Çelik’in geliri, gideri, borcu ve birikimine bakılacak. Bakalım Özlem Denizmen ev almasına onay verecek mi?
 
Özlem Denizmen bu sezon evlerin kapılarını çalıyor ve aile bireyleriyle birlikte aylık bütçe planlaması yapıyor.
 
Tasarruf Cadısı bu sezon da baskınlarına devam ediyor. Özlem Denizmen baskın yaptığı dükkânlarda hem tasarruf bilgilerini paylaşıyor hem de esnafın tasarruf yöntemlerini dinleyip tasarruf sözleri alıyor.
 
Özlem Denizmen hem stüdyoda ki, seyircisine hem de sokakta ki insanlara finans ve genel kültür alanında sorular sorup onlara hediye ve para kazandırıyor. Gizli kamerasıyla sokağa çıkan Özlem Denizmen para ve genel kültür konularında sorularını soruyor ve bilenler kazanıyor...
 
“Özlem Denizmen'le Kadınca” her hafta olduğu gibi bu hafta da bilgisiyle, enerjisiyle samimiyetiyle dopdolu bir programla Star Tv’de sizlerle buluşuyor.
 
Yayın Günü:30 Eylül Pazar
Yayın Saati:10.15


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER