Netflix, iki yeni drama dizisine onay verdi: Virgin River & Sweet Magnolias

Netflix, iki yeni drama dizisine onay verdi: Virgin River & Sweet Magnolias
Netflix, romantizm konulu iki drama dizisine onay verdiğini duyurdu.

Virgin River: Robyn Carr'ın yazdığı 20 kitaba dayanan aynı isimli kitap serisinden uyarlanacak. Yeniden başlamanın ve anılardan uzaklaşmanın yolunu arayan Melinda Monroe, Kaliforniya'ya bağlı Virgin River'da hemşire olarak çalışmak için başvurur. Ama küçük kasaba hayatının düşündüğü kadar basit olmadığını keşfeder. Virgin River'ı evi haline getirmeden önce ilk olarak kendisini iyileştirmelidir.

Prodüksiyonu bu yılın sonlarına doğru başlayacak. Reel World Management ve Roma Roth yapımcılığını üstlenecek. Sue Tenney showrunner olarak görev alacak.

Sweet Magnolias: Hikayesi Güney Karolina'da yaşayan üç yakın arkadaşı konu alacak. Liseden beri yakın olan üçlü romantizm, kariyer ve aile yolculuklarında birbirlerinin hep yanında oluyorlar. Dizi, Sherryl Woods'un yazdığı roman serisinden uyarlanacak. Woods da yapımcılardan birisi olarak yer alacak. Dizide showrunner olarak Sheryl J. Anderson görev alacak.

İki dizinin uyarlandığı roman serisi Harlequin tarafından yayımlandılar ve her birinin uyarlama sezonları 10'ar bölüm sürecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER