Disney'in online yayın platformundan yeni bir dizi geliyor: High Fidelity

Disney'in online yayın platformundan yeni bir dizi geliyor: High Fidelity
Disney'in online yayın platformundan yeni bir dizi için daha onay çıktı. Şirket, 2000'de vizyona giren High Fidelity filminin yeniden uyarlaması olacak aynı isimli projeye onay verdiğini açıkladı. 

Film gibi Nick Hornsby'nin romanın uyarlama olacak yeni dizinin seznu 10 bölüm sürecek. Ancak onların aksine hikayeyi bir erkeğin değil de kadının bakış açısından anlatacak. Yeni diziyi Veronica West ve Sarah Kucserka yarattılar ve hazırlayacaklar. Filmde John Cusack'ın üstlendiği başrolü dizide Zoe Kravitz canlandıracak. Kravitz yapımcılar arasında da yer alacak. Oyuncunun karakteri kayıt stüdyosu sahibi, popüler kültür ve Top 5 listelerinin düşkünü ayrıca büyük bir müzik fanı.

2000 yapımı filmde Cusack'in canlandırdığı karakterin eski kız arkadaşı Marie DeSalle karakterini Kravitz'in annesi Lisa Bonet canlandırmıştı. Zoe Kravitz gelecek yıl ikinci sezonuyla dönecek Big Little Lies dizisiyle ve yıl bitmeden yayınlanacak Fantastic Beasts 2 ile de ekranda olacak.

Disney'in online platformu gelecek yıl içerisinde yayına girecek. Platformda Disney filmleri, diziler, Pixar animasyonları, Marvel'ın ve Lucasfilm'in dizi/film içerikleri de olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER