Chef's Table ve Somewhere Between, 28 Eylül'de Netflix Türkiye'de başlıyor

Chef's Table ve Somewhere Between, 28 Eylül'de Netflix Türkiye'de başlıyor
Netflix Türkiye, hafta boyunca pek çok orijinal yapımı ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek.

Norsemen: 2. Sezon (26/9/2018)
Batıya giden deniz yolu bulundu, ancak Norheim köylülerinin hala güç mücadeleleri ve mevcut Jarl Varg tehdidiyle başa çıkmaları gerekiyor.

Somewhere Between (28/9/2018)
Yerel bir haber yapımcısına ölümcül bir hafta yaşama ve bir seri katili durdurma şansı veriliyor. Başarısız olursa, kızını sonsuza dek kaybedecek.

Jack Whitehall: Travels with My Father: 2. Sezon (28/9/2018)
Bu sezon Jack ve onun maceradan hoşlanmayan babası Michael, Bavyera Alpleri, İstanbul, Budapeşte, Romanya, Moldova ve Ukrayna'nın da aralarında bulunduğu Avrupa'yı ele alıyor.

Made in Mexico (28/9/2018)
Mexico City'nin sosyetelerini, sosyal düzende bir yer edinmek için mücadele eden gurbetçilerin harikulade yaşam tarzlarını ve ünlü cemiyetlerini tanıyın.

The 3rd Eye (28/9/2018)
Ebeveynlerinin ölümünden sonra, iki kız kardeşten birinin karanlık bir varlığı görebildiklerini iddia ettiği çocukluk evlerine geri dönerler.

Hold the Dark (28/9/2018)
Yerli bir oğlanı kaçıran kurtları aramak için Alaska'da ücra bir köye çağrılan vahşi bir yaşam bilimcisi, kısa sürede kendini sinir bozucu bir gizemin ortasında bulur.

Two Catalonias (28/9/2018)
Çatışmacı ideolojileri olan milletvekilleri ve eylemciler, Katalonya'nın politikalarının karmaşıklığı ve İspanya'dan bağımsızlığı için mücadele hakkında konuşuyorlar.

Chef's Table: Volume 5 (28/9/2018)

Bu sezon, Philadelphia, İstanbul (Musa Dağdeviren), Bangkok ve Barselona'da yemek kültürünü sarsan dört yenilikçi şefle tanışın.

Lessons From A School Shooting: Notes from Dunblane (28/9/2018)
Kasabasındaki okul saldırıya uğramış, Connecticut, Sandy Hook'tan bir rahip, benzer bir trajediyi yaşayan bir İskoç rahibi ile bağ kuruyor.

Skylanders Academy: 3. Sezon (28/9/2018)
Sezon 3, Spyro ve Skylanders'ın beklenmedik ittifaklar yarattığını, yeni maceraları üstlendiğini ve iyilikle kötülük arasındaki çizgiyi gösteriyor.

Reboot: The Guardian Code: 2. Sezon (28/9/2018)

Megabyte, Hexadecimal ve hala kötü Sourcerer ile Reboot Guardians, hem evde hem de internette yeni bir tehdit ile karşı karşıya.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER