Inter Medya ile MIP Cancun, 2018'deki fuar öncesi ortaklıklarını yenilediler

Inter Medya ile MIP Cancun, 2018'deki fuar öncesi ortaklıklarını yenilediler
MIP Cancun, içerik fuarının bu yıl düzenlenecek edisyonu için Inter Medya ve TV Azteca'yla olan anlaşmalarını yenilediğini duyurdu. TV Azteca fuarda global, Inter Medya ise platinyum ortak olarak yer alacak.

Fuar, bu yıl 14-16 Kasım tarihleri arasında Meksika'nın Cancun şehrinde düzenlenecek ve iki şirket, 180'den fazla uluslararası dağıtımcıya katılarak Latin Amerika'dan ve Amerika'da Hispanik kitleye yönelik program yapan alıcılarla bir araya gelme fırsatı bulacaklar. Taraflar arası birebir toplantı yapmaya yönelik bir işleyişi olan MIP Cancun'a geçtiğimiz yıl 47 ülkeden 470 şirketi temsilen 700 kişi katılmış ve üç günde 4900'den fazla toplantı yapılmıştı.

Inter Medya'nın CEO'su ve kurucusu Can Okan anlaşmanın ardından "Yüksek kalitedeki Türk dizilerini ve formatlarını bu yılki MIP Cancun'da Latin Amerika ve Hispanik pazarına tanıtmak için sabırsızlanıyoruz. MIP Cancun'un özel birebir toplantı formatı iş yapmak için gerçek bir fırsat. 14 Kasım'daki açılış partisinin özel sponsoru olarak etkinliğe eğlence katacağımız için de mutluyuz," yorumunda bulundu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER