Kemal Hamamcıoğlu, TOY İstanbul’da Yazma Korkusu: Yaratıcı Yazarlık Atölyesi düzenliyor!

Kemal Hamamcıoğlu, TOY İstanbul’da Yazma Korkusu: Yaratıcı Yazarlık Atölyesi düzenliyor!
Kaleme aldığı oyunlar ve kitaplar büyük beğeniyle takip edilen Kemal Hamamcıoğlu, TOY İstanbul’da Yazma Korkusu: Yaratıcı Yazarlık Atölyesi düzenliyor. 24 Eylül Pazartesi günü başlayan atölyeye ikinci haftaya kadar kayıt olabilirsiniz, sakın geç kalmayın!
 
Baldan Karanlık”, “Garaj”, “Kaplan Sarılması”, “Kabin” gibi oyunların başarılı yazarı Kemal Hamamcıoğlu, düzenlediği Yazma Korkusu Yaratıcı Yazarlık Atölyesi’ne Bu hayatta benim de bir sözüm var!” diyen, yazmak isteyen, yazamadan duramayan herkesi bekliyor.Kendi deneyimlerinden, ilham aldığı isimlerden ve anlardan yola çıkan Hamamcıoğlu, yazma korkusuyla baş etmenin yollarını keşfetmek için katılımcılarla birlikte oyunlar oynayacak.
 
“İlham nedir? Oyun nedir? Nasıl Yazılır? Şiir nedir, ne değildir?” gibi sorulara yanıt arayan atölyede ayrıca, diyalog yazmanın incelikleri, oyunun projelendirmesi, yazılmış metinlerin sahnelenmesi ve değerlendirilmesi gibi konular üzerinde de durulacak.
 
Toplam 8 hafta sürecek olan Yazma Korkusu: Yaratıcı Yazarlık Atölyesi, 24 Eylül 2018 Pazartesi akşamı başlayarak her Pazartesi 18.30-21.30 saatleri arasında gerçekleşecek. TOY İstanbul’un ev sahipliği yaptığı atölyeye katılmak için, toyistanbul.com/workshops adresinden ön kayıt formunun doldurulması gerekmekte.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER