45. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni için oylama heyecanı başladı!

45. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni için oylama heyecanı başladı!
Yılın en görkemli gecesi için geri sayım başladı… Türkiye’nin en prestijli ödül töreni Pantene Altın Kelebek’te en iyiler ödüllerine kavuşacak. Bu yıl 45’inci defa sahiplerini bulacak. Pantene Altın Kelebek Ödülleri için merakla beklenen adayları www.pantenealtinkelebekodulleri.com adresindeki yerini aldı!

Dünyanın bir numaralı saç bakım kremi markası* Pantene ve Hürriyet Grubu’nun iş birliğiyle, bu yıl 9 Aralık’ta düzenlenecek olan 45.Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni için heyecan sürüyor. Türkiye’nin en prestijli ödül töreni, Pantene Altın Kelebek Ödülleri için bu senenin aday kategorileri açıklandı.

Türkiye’nin en iyileri ödüllerine kavuşacak

Pantene Altın Kelebek oylamasında adaylar her yıl olduğu bu yıl da halkın oyları ile belirlenecek. Pantene Altın Kelebek jürisi tarafından belirlenen adayların yanı sıra halkımızdan oylamaya katılmak isteyenler, Jüri tarafından belirlenen isimler dışında bir isim eklemek isterse, ‘diğer’ seçeneği üzerinden kendi adaylarını aday listesine ekleyerek oyunu kullanabilecek. Her kategoride en yüksek oyu alan ilk 10 aday, oylamanın ikinci fazına ismini yazdırarak bu yılın kazananlarından biri olmak için yarışacak. Kariyerlerinin en ışıltılı dönüşümünü yaşayacak isimler, halkın ve jürinin oyları değerlendirilerek belli olacak ve 45. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödülleri ile buluşacak. Bu yıl toplam 38 kategoride yarışacak adaylar 9 Aralık gecesi ödüllerine kavuşacak.

Siz de Pantene Altın Kelebek Ödülleri resmi internet sitesi www.pantenealtinkelebekodulleri.com’dan desteklediğiniz yıldızlara oy vererek bu yılın kazananları arasında en sevdiğiniz isimlerin yer almasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu yıl ilk kez verilecek olan “En İyi DJ’ ve ‘En İyi İnternet Dizisi (Djital Platform)’ kategorisinde de oyunuzu kullanabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER