FX kanalının dizisi Snowfall üçüncü sezon onayı aldı

FX kanalının dizisi Snowfall üçüncü sezon onayı aldı
Amerika'nın kablolu kanallarından FX'te ekrana gelen Snowfall dizisi üçüncü sezon onayı aldı. Onay haberi 20 Eylül'deki ikinci sezon finalinden kısa bir süre önce gelmiş oldu.

Snowfall, ülkemizde FOXCRIME kanalında ekrana geliyor. Dizinin kadrosunda Damson Idris, Carter Hudson, Emily Rios, Sergio Peris-Mencheta, Michael Hyatt, Amin Joseph, Alon Moni Aboutboul ve Malcolm Mays gibi isimler yer alıyor. FX kanalı bir süre önce Fargo, Pose ve American Horror Story'ye de yeni sezon onayı verdiğini duyurmuştu. Dizinin konusu kısaca şöyle:

Yıl 1983’te Los Angeles’ta kokain salgını yeni yeni başlamıştır. Şehirde marihuana satan Meksikalı suç örgütü liderinin kızı Lucia, kokainin daha fazla para kazanmak için iyi bir fırsat olduğunu düşünmektedir. Ailesini kandırarak daha tehlikeli ama kârlı olan kokain işine sokmayı başarır. Bu yeni iş alanı onu genç sokak girişimcisi Franklin ve suçlularla dolu ailesine karşı kendisini ispatlamaya çalışan eski güreşçi Gustavo ile bir güç savaşında karşı karşıya getirir.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER