Das Boot filminin devam dizisi 23 Kasım'da başlayacak

Das Boot filminin devam dizisi 23 Kasım'da başlayacak
Lothar-Günther Buchheim'ın aynı isimli romanından 1981'de filme uyarlanan ve roman ile filmin devamı özelliğini taşıyan yeni dizi Das Boot'un yayın tarihi belli oldu. Sky ekranlarında yayınlanacak dizinin sekiz bölümlük sezonu 23 Kasım'da başlayacak.

Film ve roman, II. Dünya Savaşı zamanında görev alan U-96 adlı Alman U-boot mürettebatını konu alıyor. Savaşın insancıl boyutuna eğilen hikayede Alman denizcilerin hayatları ve içinde bulundukları psikolojik durum anlatılmakta. Devam dizisinde ise 1942'nin sonbaharında hala devam eden savaş, mürettebatın gözünden anlatılacak.

Das Boot'un başrolünde Rick Okon (Tatort), U-612 U-bootun kaptanı olarak yer alacak. Masters of Sex dizisiyle bilinen Lizzy Caplan'ın da kadrosunda olduğu dizide August Wittgenstein (The Crown) de bulunuyor. Dizinin kadrosunda yer alan diğer isimler ise şu şekilde: Vicky Krieps (Colonia Dignidad), Jonathan Zaccaϊ (Robin Hood), Leonard Scheicher (Finsterworld), Robert Stadlober (Summer Storm), Franz Dinda (The Cloud) ve Stefan Konarske (The Young Karl Marx).

Sky, yayın tarihini kısa bir videoyla duyurdu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER