Bad Boys film serisinin uyarlaması L.A.’s Finest‘ın kadrosuna Barry Sloane da katıldı

Bad Boys film serisinin uyarlaması L.A.’s Finest‘ın kadrosuna Barry Sloane da katıldı
Bad Boys film serisinden uyarlanan yeni dizi L.A.’s Finest‘ın kadro çalışmaları devam ediyor ve ekibe son olarak Barry Sloane katıldı.

Gabrielle Union ve Jessica Alba‘nın başrollerini paylaşacağı dizi birkaç ay önce NBC tarafından pas geçildikten sonra Amerika'daki uydu ve telekominikasyon şirketlerinden Charter Communications'a bağlı Spectrum'dan 13 bölümlük onay almıştı.

Gabrielle Union'ın ikinci filmde canlandırdığı DEA ajanı Syd Burnett karakteriyle yer aldığı dizi projesinde Syd'in LAPD dedektifi olarak yeni bir başlangıç yapması planlanıyor.Yeni görevinde de Nancy McKenna (Alba) ile ortak olacak. Karakter odaklı yeni polisiye uyarlaması hayat tarzları ve karakterleri birbirinden tamamen farklı iki kadını merkezine koyacak. 

Kadroya yeni dahil olan Sloane ise, iki ortağın radarındaki Ray Sherman'ın (Zach McGowan) kardeşini canlandıracak. Dante isimli karakter her ne kadar eski hayatını arka bırakmak ve kardeşinin işlerinden uzak durmak istese de bu durum istediği kadar kolay olmayacak. L.A.'s Finest dizisinin kadrosunda Ernie Hudson, Zack Gilford, Duane Martin ve Ryan McPartlin gibi isimler de yer alıyor. 

Son olarak askeri drama dizisi Six'te yer alan Sloane, Revenge ve The Whispers dizileriyle de biliniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER