Youtube'un yeni dizisi Origin, 14 Kasım'da başlayacak

Youtube'un yeni dizisi Origin, 14 Kasım'da başlayacak
Harry Potter film serisinin iki oyuncusu Natalia Tena ve Tom Felton'ın başrolde olduğu yeni Youtube dizisi Origin 'in yayın tarihi duyuruldu. 14 Kasım'da ekrana gelecek drama, Youtube'un orijinal içerik yayını yaptığı Youtube Red'e ekrana gelecek ve sezonu 10 bölüm sürecek. Ayrıca tüm bölümler aynı gün yayınlanacak.

Left Bank Pictures, Midnight Radio, CiTVC ve Sony Pictures Television International Productions'ın yapımcılığını üstlendiği diziyi Mika Watkins yarattı ve yazdı. Origin'in kadrosunda Nora Arnezeder, Sen Mitsuji Fraser James, Philipp Christopher, Madalyn Horcher ve Siobhán Cullen da yer alıyor. 

Bir grup yabancı bir uzay aracında terk edilmişlerdir. Yolcular hayatta kalmak için birlikte çalışmalıdırlar ancak kısa sürede içlerinden birisinin iddia ettiği kişiden farklı birisi olduğunu keşfederler. Tena, Lana isimli karakteri; Felton ise Logan'ı canlandıracak. Sert, dirençli ve kriz durumlarında harika olan Lana, Origin'deki yolcuların kaptanı haline geliyor. Felton ise kendisine olduğu kadar çevresindekilere de zararlı, Draco Malfoy misali bir karakteri canlandıracak. 

Origin'in yayın tarihi yeni bir tanıtımla duyuruldu.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER