Stephen Amell'in eşi Cassandra Jean Amell de Arrow evrenine dahil oldu

Stephen Amell'in eşi Cassandra Jean Amell de Arrow evrenine dahil oldu
Arrow evreni yeni yüzlerle genişlemeye devam ediyor. Evrene son olarak Arrow dizisinin başrolü Stephen Amell'in eşi Cassandra Jean Amell de dahil oldu. Aktris, DC Comics'in çizgi romanlarından uyarlanan evrende Nora Fries karakterini canlandıracak.

Nora, evrenin kötülerinden Mr. Freeze'in eşi olarak biliniyor. Karakter, aralık ayında ekrana gelecek üçlü ortak bölümde yer alacak. Bölümlerde sırasıyla The Flash, Arrow ve Supergirl dizilerinin karakterleri yer alacak; ancak Legends of Tomorrow dahil olmayacak.

Bahsi geçen ortak bölümlerde Ruby Rose'un Batwoman'ı oynayacağı, Tyler Hoeclin'in Superman'i oynamak üzere geri döneceği daha önce açıklanmıştı. Birkaç saat önce Lois Lane'i  Elizabeth Tulloch'in canlandırılacağı da duyuruldu. Ancak ortak bölümlerde Mr. Freeze karakteri görünmeyecek.

Mr. Freeze'i daha önce DC Comics'in bir diğer dizisi Gotham'da Nathan Darrow canlandırmıştı. Ayrıca 1997 yapımı Batman & Robin filminde Arnold Schwarzenegger tarafından canlandırıldı. Cassandra Jean Amell'in TV kariyerinde Hart of Dixie, CSI: NY, Mad Men ve One Tree Hill gibi diziler de bulunuyor.

Stephen Amell'in kuzeni Robbie Amell de daha önce Arrow evrenine dahil olmuş; The Flash dizisinde Firestorm karakterini oynamıştı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER