Hulu'nun yeni draması The Act'ın kadrosu genişliyor

Hulu'nun yeni draması The Act'ın kadrosu genişliyor
Birkaç gün önce başrolünde Oscar ödüllü Patricia Arquette'in yer alacağı duyurulan yeni drama dizisi The Act'in kadrosu genişliyor. Projeye Chloë Sevigny (Boys Don't Cry ve AnnaSophia Robb (The Carrie Diaries) da katıldı.

Hulu'da yayınlanacak antoloji dizisi The Act'ın ilk sezonu Buzzfeed'de 2016 yılında yayınlanan Michelle Dean imzalı bir yazıya dayanacak. Gypsy Blanchard'ın (Joey King) aşırı korumacı annesinden kurtulmak istemesi pek çok sırrın ortaya çıkmasına, bir cinayetin işlenmesine sebep oluyor.

Dee Dee (Arquette), tekerlekli sandalyedeki kızını şimdiye kadar Katrina, ciddi hastalıklar veya evsizlik gibi önemli pek çok sorundan kurtarmıştır. Springfield'de devam ettirdikleri hayatları dışarıdan mükemmel görünse de kapalı kapıların ardında özellikle Dee Dee'nin kontrolcü olması nedeniyle durum pek de öyle değildir.

Kadroya katılan isimlerden Sevigny, anne-kızın yaşadığı bölgedeki kadınların lideri konumundaki Mel isminde bir kadını canlandıracak. Dee Dee'yi takdir eden ve onunla iyi anlaşan Mel, onun farklı bir yüzü olduğunu fark ediyor. Robb ise Mel'in annesi gibi popüler olan kızı Lacey'i oynayacak. Lacey, annesinin aksine daha idealist bir kız.

Nick Antosca ve Michelle Dean'in senaryosunu yazdığı The Act'ın yapımcılığını Universal Cable Productions, yönetmenliğini Laure de Clermont-Tonnerre üstlendi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER