Arı Maya 2: Bal Oyunları filmi bugün vizyona giriyor!

Arı Maya 2: Bal Oyunları filmi bugün vizyona giriyor!
İlk filmi 2014 yılında vizyona giren Arı Maya, serinin ikinci filmi “Arı Maya 2: Bal Oyunları ile bugün vizyona giriyor. 35 senedir 160 ülkede yayınlanan dünyanın en ünlü çizgi dizilerinden biri olan Arı Maya, sinema filmi serisiyle de izlenmeye devam ediyor. Birçok nesle dostluk, dayanışma ve arkadaşlığı öğreten Arı Maya, bu kez de Arı Maya 2:Bal Oyunları filmiyle iş başında!
 
2014’de Türkiye’de vizyona giren ilk filmde kızı Dilara Kürküt’le birlikte seslendirme yapan Ziya Kürküt, dört yıl sonra yeniden kızıyla Arı Maya 2: Bal Oyunları filminde seslendirme yaptı.
 
HERKESİN BİR YETENEĞİ VARDIR

Tatlı, meraklı ve maceracı Arı Maya, Buzztropolis Kraliçe’sine herkesin içinde itiraz edip utandırınca, kovanını kurtarmak için uyumsuz böceklerden oluşan bir takımla Bal Oyunları’na katılmak zorunda kalır. Yarışı kaybederse, kovanın bütün kış için hazırladığı tüm balı Kraliçe’ye vermek zorundadırlar.  
 
En iyi dostu tembel ve çekingen Willy, şapşal karıncalar Arnie ile Barney ve bilge çekirge Flip’in desteğiyle bakalım Arı Maya, bu uyumsuz takımı toparlayıp, rekabetçi Violet ve arkadaşlarına karşı yarışı kazanıp, kovanını balı vermekten kurtarabilecek midir?
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER